Zakład Usług Gazowych,
Instalacyjnych i Budowlanych

Nasza firma powstała w 1986 roku. Od tego czasu z powodzeniem
zajmuje się wykonywaniem nowych i doszczelnianiem istniejących
instalacji gazowych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji
wodociągowych i kanalizacyjnych.

601-304-637

Ogrzewanie podłogowe, montaż kotłowni Lublin

Instalacje wodne, wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania mają ze sobą wiele wspólnego. Wszystkie są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania domu, a ich montaż wymaga uprawnień hydraulicznych. Dysponują nimi specjaliści z naszego Zakładu Usług Gazowych, Instalacyjnych i Budowlanych w Lublinie. Na życzenie Klientów wykonujemy rozmaite prace z zakresu hydrauliki, począwszy od sprawdzenia szczelności instalacji wodnej w budynku po montaż piecy gazowych dwufunkcyjnych, montaż kolektorów słonecznych, kotłowni czy ogrzewanie podłogowe.

Jedną z usług, które proponujemy, jest też montaż wodomierzy oraz ich wymiana na nowsze modele. Dzięki certyfikatom, które uzyskaliśmy, wykonujemy profesjonalne przyłącza urządzeń do pomiaru ilości zużytej wody zarówno na potrzeby osób prywatnych, jak i firm czy instytucji z Lublina.

Jeśli budujecie Państwo dom i zdecydowaliście się na ogrzewanie podłogowe lub tradycyjne, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przeprowadzimy montaż kotłowni i wykonamy podłączenie systemu rurek. Przeprowadzimy też próbny rozruch systemu CO w celu stwierdzenia ewentualnych nieszczelności. Klientów z Lublina i okolic zachęcamy do kontaktu. Udzielamy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania związane z naszymi usługami.