Strona główna

Zakład Usług Gazowych,
Instalacyjnych i Budowlanych

Nasza firma powstała w 1986 roku. Od tego czasu z powodzeniem
zajmuje się wykonywaniem nowych i doszczelnianiem istniejących
instalacji gazowych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji
wodociągowych i kanalizacyjnych.

601-304-637

Przyłącza gazowe, kanalizacyjne i wodne – montaż i serwis

Wykonujemy różne rodzaje przyłączy w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Podłączamy nieruchomość do sieci i sprawdzamy stan techniczny obecnej instalacji. Podejmujemy się wykonania:

  • przyłączy gazowych,
  • przyłączy wodnych,
  • przyłączy kanalizacyjnych.

Wszystkie prace wykonujemy za pomocą specjalistycznego sprzętu. Zapraszamy!

Przyłącza wodociągowe

Wykonujemy wszelkie prace związane z przyłączaniem nieruchomości do sieci wodociągowej. Montujemy wszystkie potrzebne elementy. Nasi pracownicy mają wymagane uprawnienia i wiedzę w zakresie wykonywania przyłączy wodnych. Stosujemy materiały najwyższej jakości, które są gwarancja sprawnego działania systemu.

Podłączamy nieruchomość do sieci gazowej

Oferta naszej firmy obejmuje także wykonanie przyłączy gazowych. Montujemy nowe oraz modernizujemy stare instalacje. Wykryjemy każdą usterkę u naprawimy Państwa przyłącze, aby dostarczało gaz w bezpieczny sposób.

Podłączamy domy do sieci kanalizacyjnej

Sprawna kanalizacja to podstawowy element każdej nieruchomości. Wykonujemy profesjonalne przyłącza kanalizacyjne zarówno do sieci, jak i przydomowej oczyszczalni ścieków. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności i doradzamy w kwestii wyboru przyłączy kanalizacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.