Strona główna

Zakład Usług Gazowych,
Instalacyjnych i Budowlanych

Nasza firma powstała w 1986 roku. Od tego czasu z powodzeniem
zajmuje się wykonywaniem nowych i doszczelnianiem istniejących
instalacji gazowych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji
wodociągowych i kanalizacyjnych.

601-304-637

Montaż bojlerów elektrycznych i gazowych

W zakres naszych usług wchodzi montaż bojlerów dwóch typów: elektrycznych i gazowych. Gwarantujemy szybkie i sprawne założenie urządzenia w atrakcyjnej cenie. Montujemy bojlery elektryczne, które ogrzewają wodę użytkową w kilka chwil. Jest to najprostszy sposób na uzyskanie ciepłej wody do mycia naczyń czy kąpieli. Zajmujemy się także montażem bojlerów gazowych wraz ze wszystkimi elementami.

Montaż bojlera krok po kroku

Montaż bojlerów to zadanie, które należy powtórzyć fachowcom. Odpowiednio podłączone urządzenie będzie nie tylko w szybki sposób podgrzewało wodę użytkową, ale także zapewniało bezpieczeństwo i komfort. Montujemy różne modele bojlerów elektrycznych. Oferujemy:

  • wprowadzenie zmian w instalacji elektrycznej i gazowej w razie potrzeby,
  • montaż stelaża,
  • zawieszenie zbiornika,
  • podłączenie rur doprowadzających wodę,
  • sprawdzenie szczelności poprzez wpuszczenie wody do obiegu,
  • podłączenie zasilania do bojlera elektrycznego.

Doradzamy także w kwestii wyboru odpowiedniego modelu urządzenia. Zajmujemy się również montażem pieców gazowych jednofunkcyjnych. Zapewniamy szybkie i sprawne wykonanie usługi. Zdobyte przez lata naszej działalności doświadczenie pozwala nam na instalację bojlera elektrycznego w taki sposób, aby był on bezpiecznym i komfortowym rozwiązaniem. Zachęcamy do współpracy.