Strona główna

Zakład Usług Gazowych,
Instalacyjnych i Budowlanych

Nasza firma powstała w 1986 roku. Od tego czasu z powodzeniem
zajmuje się wykonywaniem nowych i doszczelnianiem istniejących
instalacji gazowych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji
wodociągowych i kanalizacyjnych.

601-304-637

O firmie

Nasi Klienci mają pewność, że zlecając nam usługę,
dokonali właściwego wyboru.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli oraz udzielone nam referencje.

Nasza firma działa na rynku lubelskim od 1986 roku. Doradzamy i pomagamy naszym Klientom, podejmując się nawet nietypowych i skomplikowanych zleceń.
Używamy podczas pracy wyłącznie narzędzi dla profesjonalistów firm Bosch, Rems, Rothenberger - wytrzymałych, dostosowanych do wykonywania ciężkich prac oraz w pełni bezpiecznych dla użytkownika, dzięki dużej ilości zabezpieczeń.

Zlecenia realizujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również dla spółdzielni mieszkaniowych oraz instytucji państwowych. Wykonaliśmy m. in. modernizację instalacji ciepłej wody w budynku mieszkalnym z 60 lokalami: polegającą na likwidacji piecyków kąpielowych i wykonaniu nowej instalacji ciepłej wody, podłączonej z sieci miejskiej oraz sieć burzowo-sanitarną w MATERNE - POLSKA w Łopatkach. Dodatkowo od dwudziestu lat współpracujemy z spółdzielnią W.Z. Nałkowskich. Wykonaliśmy wiele instalacji wodno - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i instalacji gazowych dla klientów indywidualnych - właścicieli mieszkań, jak również dla właścicieli domów jednorodzinnych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu:
od PONIEDZIAŁKUPIĄTKU w godzinach 8:00 – 17:00
oraz w SOBOTĘ – w godzinach 8:00 – 14:00